Kategorie: Wszystkie | FILM | REKLAMY | SERIALE | TELEDYSKI
RSS
niedziela, 15 kwietnia 2012
Gdy pierwszy raz zobaczyłem tę reklamę, natychmiast pomyślałem, że ktoś umarł. Albo zepsuł mi się telewizor...

Tagi: TVP
13:02, ogrodnik.january
Link Komentarze (9) »
poniedziałek, 06 lutego 2012
Jak wiemy, od czasu pojawienia się iPhone 4S, na śmietnikach walają się setki tysięcy profesjonalnych lustrzanek, wywalonych przez fotografów, którzy przesiedli się na cudowny aparat Apple. To fakt naukowy i wydawało się, że nikomu nie trzeba zachwalać zalet kamery wbudowanej w iPhona. A jednak...
poniedziałek, 14 listopada 2011
Ostatnio w sieci pojawił się nowy teledysk szansonistki Doroty Rabczewskiej, który wart jest omówienia choćby ze względu na niezmąconą poczuciem samokrytycyzmu ze strony twórców autopromocję tej wyjątkowej szmiry.
sobota, 12 listopada 2011
Pora zmieszać z błotem kolejną reklamę na TeleBzdurach, bo przecież w założeniach to głównie reklamom ma być poświęcony ten bzdurny blog. A więc do dzieła - a chodzi o nie byle co, bo o Visaxinum. Wbrew mylącej nieco nazwie nie jest to płyn do płukania soczewek, co mogłyby sugerować modne bryle noszone przez bohatera reklamy.
piątek, 11 listopada 2011
Nie będę chyba odosobniony w przekonaniu, że umieszczanie w reklamach skierowanych na polski rynek postaci z obcych kręgów kulturowych jest mało skuteczne i dość ryzykowne. Właśnie to ryzyko podjął Old Spice. Pora więc wziąć się za pierwszą analizę reklamy na TeleBzdurach...

Jak z przytupem to z przytupem :)

Udało mi się już uruchomić fanpage TeleBzdur na Fejsbuku - zaglądajcie, lajkujcie, zapraszajcie do znajomych. Jest też fanpage na Google+, więc jeśli ktoś woli buszowanie w kręgach (zbożowych) od lajkowania i znajomości to zapraszam :)

Tradycyjnie będę wrzucał i tu i tu informacje o nowych postach na TeleBzdurach, więc będziecie na bieżąco. 

11:47, ogrodnik.january
Link Komentarze (1) »
czwartek, 10 listopada 2011
Bohaterska śmierć Hanki w kolizji jej Mazdy z kartonami to wstrząsające wydarzenie. Kwiat rodziny Mostowiaków poległ na posterunku, zostawiając oniemiały naród w głębokiej żałobie. Prędzej czy później muszą jednak paść pytania o przyczyny tej tragedii. Czy był to przypadek, czy też świadome i podstępne działanie określonych sił?

Właściwie powinienem zacząć blog od tego, ale tak to jest, jak się działa w emocjach :)

Na Applefobii zawsze mogłem liczyć na wasze donosy na temat ciekawych i wartych do opisania tematów. Również i tutaj mam nadzieję, że będziecie podsyłać linki do najgłupszych reklam czy wydarzeń oraz sugestie, nad czym warto się popastwić. Chciałbym, aby ten blog był równie interaktywny jak Applefobia, a dzięki waszemu udziałowi i komentarzom uniknę smęcenia na tematy, które nikogo nie interesują :)

Zapraszam do współpracy,

ogrodnik.january 

19:27, ogrodnik.january
Link Komentarze (4) »
Ostatnio telewizja przypominała trzeci z serii "Transporterów". Film ogląda się przyjemnie, ale już po kilkunastu minutach śledzenia akcji zacząłem mieć podejrzenia, że ktoś tu nie traktuje mnie poważnie. Nie chcąc przerywać sobie przyjemności, oglądałem dalej, ale po napisach końcowych byłem już pewien - przesadzili.
To premierowy wpis i pewnie powinienem się trochę wytłumaczyć, dlaczego sięgnąłem w obszary, zastrzeżone dotąd jedynie dla tych, którzy zgubili pilota od telewizora, albo nie przeszkadza im fakt, że bloki reklamowe są bezczelnie przerywane jakimiś filmami. Jednym słowem biorę się za durne reklamy, szołbiznes dla ubogich, programy z gatunku "Gwiazdy drażnią dzikie zwierzęta" i inne produkcje medialne, które próbują wyeliminować udział mózgu w procesie konsumpcji treści przez odbiorców. Wiele już do ratowania nie zostało, więc do dzieła...
| < Wrzesień 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


TeleBzdury
Applefobia